preloader

(+48) 664 065 123 | (+48) 694 352 220

biuro@fundacjapronautis.pl

Aktualności

OŚRODEK HIPOTERAPII PRZYJAZNA PRZYSTAŃ

Zapraszamy na półkolonie letnie z Gminą Gniezno

Zapraszamy na półkolonie letnie z Gminą Gniezno

Plan dnia półkolonii letnich „KAŻDY DZIEŃ MOŻE BYĆ PRZYGODĄ”: 8.30 – Przybycie uczestników na półkolonie, zapoznanie z planem zajęć i omówienie zasad bezpieczeństwa 8.45 – Śniadanie 9.15 – Zajęcia profilaktyczne i terapeutyczne, wycieczki 13.00 – Obiad 13.30 – Gry i zabawy sportowe, zajęcia profilaktyczne 15.30 – Podwieczorek 16.00 – Pożegnanie.

Obóz sportowo-żeglarski w Powidzu LATO 2024

Obóz sportowo-żeglarski w Powidzu LATO 2024

W ARUNKI UCZESTNICTWA W OBOZIE SPORTOWO – ŻEGLARSKIM W POWIDZU DANE ORGANIZATORA FUNDACJA PRONAUTIS www.facebook.pl/FundacjaPronautis www.fundacjapronautis.pl MIEJSCE OBOZU Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne ul. Park Powstańców Wielkopolskich w Powidzu CZAS TRWANIA 23.06.2024 r. (niedziela) – 30.06.2024 r. (niedziela) DATA I GODZINA PRZYJAZDU 23.06.2024 r. między godz. 10.00-11.00 DATA I GODZINA WYJAZDU 30.06.2024 r..

Wyjątkowi goście w Przyjaznej Przystani

Wyjątkowi goście w Przyjaznej Przystani

Przedszkolaki z Grupy Biedronki z Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych przybyły do nas na edukacyjną wizytę . Celem wycieczki było poznanie mieszkańców naszej stajni tj. kur, kaczek, kotków, piesków i tych największych mieszkańców koni Przedszkolaki dowiedziały się dużo ciekawych rzeczy o hodowli koni, co lubią jeść,.

Warsztaty wielkanocne z seniorami

Warsztaty wielkanocne z seniorami

Zazwyczaj po kilku dniach świątecznego biesiadowania, czujemy się ociężali i przejedzeni. Warto zawczasu uniknąć przykrych dolegliwości i zadbać o to, by na stole znalazły się zdrowsze alternatywy. W szczególności tyczy się to osób, które na co dzień borykają się z wysokim cholesterolem, cukrem, nadciśnieniem czy problemami z wątrobą. Oczywiście o.

WAŻNE OGŁOSZENIE

WAŻNE OGŁOSZENIE

Uwaga, informujemy, że jest możliwość podejścia do egzaminu na odznakę Jeżdżę konno w dn 14.04.2024r. kto ma ochotę dołączyć zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 792 817 173, podamy szczegóły. Oferujemy przygotowanie teoretyczne do egzaminu i trening wyjazdowy.

Rozpoczęliśmy realizację projektu na rzecz seniorów z Gminy Gniezno

Rozpoczęliśmy realizację projektu na rzecz seniorów z Gminy Gniezno

Od 4 marca rozpoczęliśmy realizację projektu pt; “Aktywizacja społeczna seniorów poprzez zajęcia edukacyjne, terapeutyczne, rekreacyjne “. Dofinansowanie na realizację tego projektu otrzymaliśmy startując w otwartym konkursie ofert, ogłoszonym przez Gmina Gniezno na realizację zadania publicznego: Działalność na rzecz seniorów będących mieszkańcami Gminy Gniezno. Seniorzy Gminy Gniezno przed nami kilka miesięcy.

Byle do wiosny …

Byle do wiosny …

My już tęsknimy za wiosną i pracami w ogródku , więc na warsztatach w dniu 30 stycznia br. tworzyliśmy ogrody w szkle . Chłopacy wykazali się dużym zaangażowaniem i stworzyli przepiękne kompozycje swoich ogrodów . Dziękujemy Natalii za świetnie, jak zwykle, przeprowadzone warsztaty Dominik – nasz szef kuchni przygotował dla.

PODSUMOWANIE 2023 ROKU

PODSUMOWANIE 2023 ROKU

Dobiega końca 2023 rok, to już szósty rok działalności naszej fundacji Działająca już pełną parą od września zeszłego roku Stajnia „Przyjazna Przystań” pozwoliła nam rozwinąć skrzydła i wypłynąć na jeszcze głębsze i szersze obszary naszej działalności. Rok ten kończymy lekko zmęczeni, ale pełni wdzięczności za wszystko co się w nim.

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej: woes.pl